seksmisje i postulaty

1. Stop emocjonalnej cenzurze.

Zaczynając od podstaw, od lat tłumaczę ludziom, że wszyscy mamy prawo odczuwać i wyrażać emocje a nie zastanawiać się „co powinienem czuć w tej sytuacji?” Z pasją obalam mity emocjonalne! Te o pożądaniu, zazdrości, wstydzie czy przyjemności również.

2. Seks jest ważny!

Przypominam- seks jest naturalny, zdrowy, ważny, więziotwórczy i poprawia naszą kondycję psychofizyczną! Realizacja popędu seksualnego jest jedną z głównych potrzeb każdego organizmu, a to oznacza, że o naszą seksualność powinniśmy dbać tak samo jak o jedzenie, picie czy utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała. To też się samo nie robi!  

3. Jesteś dorosły- MOŻESZ seksić 😉

Chcę masowo (a nie tylko moim klientom gabinetowym) rozdawać dorosłym ludziom zgodę na seks, na uciechy, na przyjemne korzystanie z dorosłości, bo wielu ma poważne wątpliwości czy mogą, czy wypada, czy jeszcze warto…

4. Bzykajmy się zdrowo i na zdrowie.

Rozbrajam tabu związane z seksem, bo chciałabym, żeby za kilka lat, w tym kraju ludzi, nie było ludzi, którzy boją się czy wstydzą mówić o seksualności, cielesności, zdrowiu intymnym. O naszą seksualność powinniśmy dbać jak na przykład o wzrok (suchości oka nikt się jakoś nie wstydzi).

5. Dojrzałość jest super fajna!!!

Dorosłość to odpowiedzialność, obowiązki, praca, opłaty, niedomagania i różne trudności, ale też… wolności osobiste, prawa, przyjemności, możliwości. Afirmować dorosłość można między innymi przez spełnienie seksualne. „Każdy ma prawo do orgazmu, orgazm to fala entuzjazmu” śpiewał Piotr Bukartyk.

6. Więcej seksu = mniej rozstań.

Wspólna, udana aktywność seksualna łączy ludzi. To truizm tyle, że baaaardzo wiele par rozpada się nie z powodu wielkich konfliktów, ale zwyczajnie przez stopniowe zaniedbania tego obszaru, podtrzymującego więź. Uczę pary, jak o swoich potrzebach i ich realizacji rozmawiać, podpowiadam erotyczne ćwiczenia, a tam gdzie namiętność wygasła, pomagam rozpalić żar namiętności na nowo.

7. Edukacja seksualna dla dojrzałych.

To, że kiedyś nauczyliśmy się całować czy prawidłowo zakładać prezerwatywę, nie oznacza, że ta wiedza będzie wystarczająca, gdy przeżywamy kryzys wieku średniego lub mamy lat 65+. Aktualizuję erotyczne bazy danych moich klientów.

Moją dodatkową, szczególną misją jest psychoedukacja i wsparcie rodziców transmłodzieży.

8. Seksualne swobody dla każdego.

Chcę, żeby w naszym kraju każda Polka i każdy Polak mogła swobodnie określać swoją tożsamość płciową, orientację seksualną, poglądy i przynależność seksualną i żeby w końcu wszyscy mogli korzystać z praw obywatelskich, takich jak choćby prawo do ślubu cywilnego.

9. Wszystko co nie jest zabronione, jest dozwolone.

Wszyscy wiemy, że istnieją takie zjawiska jak swingerscluby, rynek gadżetów erotycznych, pornoprzemysł,  seksturystyka, prostytucja, portale erotyczne, itd. Podpowiadam dorosłym ludziom, jak się po tym świecie bezpiecznie poruszać, w granicach prawa i bez szkody dla siebie i innych.

10. Rozwój seksualny jest trendy 😊 😊 😊

Takie mamy czasy że jeśli chcemy być na fali, to musimy uczyć się przez całe życie. Rozwój osobisty, emocjonalny, rodzicielski, finansowy, zawodowy, fizyczny… a teraz jeszcze seksualny. Chcesz dbać o siebie całościowo, to o spełnienie seksualne swoje (i swojej partnerki czy  partnera) musisz zadbać też. No sorry, taki mamy  klimat. Chociaż akurat ten trening uważam za wyjątkowo przyjemny! 😉

P.S.

Jako mama zastępcza, namawiam wszystkich tych, którzy kiedykolwiek myśleli o adoptowaniu, bądź wychowywaniu cudzego dziecka, a nie mieli odwagi podjąć tematu – spróbuj, dowiedz się, zapytaj (możesz mnie)!
Wbrew obiegowym opiniom, w Polsce nie jest tak trudno przejść proces adopcyjny, czy założyć rodzinę zastępczą.
A naprawdę warto – wiem co mówię!