Nazywam się

Magdalena Niewęgłowska,

inaczej zwana Niebieską Sekspertką.

Od dłuższego czasu i na coraz większą skalę,
roznamiętniam dorosłe Polki i dojrzałych Polaków.

Codziennie szukam kreatywnych sposobów,
by docierać do jak największej liczby osób
z przekazem:

"każdy ma prawo do ekstazy
i to nie raz a wiele razy"

Marzę by dorosłe Polki i dojrzali Polacy kochali się
chętnie, często, namiętnie i radośnie.

Byśmy wszyscy korzystali ze swoich ciał, jakie by one nie były, z przyjemnością, czułością, bez lęku, wstydu, poczucia grzechu czy winy. I byśmy wszyscy między innymi przez udany seks podnosili swoją jakość życia i budowali fantastyczne relacje intymne.

Moją szczegółową (seks)misję zawodową znajdziesz TUTAJ

Opinie i dyplomy

Najważniejsze jest zadowolenie moich klientów i współpracowników.

Dlatego zanim przedstawię dyplomy potwierdzające wykształcenie i kompetencje formalne, najpierw pochwalę się świadectwami osób, z którymi miałam przyjemność pracować.

To, co uważam za najważniejsze w moim wykształceniu, to wcale nie fakt, ukończenia studiów magisterskich z Psychologii Na Uniwersytecie Gdańskim czy podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ale fakt, że wciąż, nieustannie się uczę i rozwijam. Z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę specjalistyczną, ale również uczę się współczesnych technik przekazywania wiedzy oraz konstruowania nowoczesnych narzędzi pomocowych. Dzięki temu, nie tylko świadczę usługi terapeutyczne, ale również tworzę niebanalne szkolenia czy prowadzę Trening Mentalny w obszarze seksualności.

Niebieska prywatnie

OBRAZY

Prywatnie, w wolnym czasie, chętnie maluję obrazy i robię kolaże, których tematem są różne stany emocjonalne człowieka

DECYZJA

Jestem meeeega dumna z założenia przed laty rodziny zastępczej i w taki niestandardowy sposób zdobycia córki i syna. I chociaż nie wszystko poszło tak dobrze jakbym chciała, to nigdy ani przez moment nie żałowałam tej decyzji. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto zostać rodzicem adopcyjnym lub zastępczym i masz wątpliwości, jaką formę dawania miłości wybrać - napisz do mnie, chętnie podzielę się z Tobą osobistym doświadczeniem.

KOCIARA

Jestem totalną kociarą. Rozważam nawet przeprowadzkę do Turcji czy Grecji, gdzie wolnochodzących kotów jest zatrzęsienie. Póki co to moje prywatne ślicznotki Metka i Totka 😀

WNĘTRZA

Kocham remontować, dekorować i urządzać wnętrza! Moi bliscy chyba mniej, bo jakoś nie tryskają entuzjazmem na coroczne hasło „idzie długi majowy weekend- mam pomysł co będziemy robić…”

WAŻKI

Gdyby się miało to komukolwiek przydać, to informuję, że zbieram ważki. One tak pięknie „serduszkowo” kopulują ze sobą i są modre, choć niezbyt mądre 😉

KOBIETA

Seksuolożka też człowiek a nawet kobieta. Czasami czuję się i wyglądam dobrze, czasami fatalnie. Czasem sexy a czasami…bardzo nie. Takie jest życie i babska natura. Aaaa i najważniejsze- KOCHAM i JESTEM KOCHANA <3