Ja w mediach

Od kilku lat różne media chętnie ze mną współpracują i sięgają po moje doświadczenie i komentarze. Prawdopodobnie dlatego, że szybko się mobilizuję, jestem wyrazista, mam misję szerzenia kaganka seksualnej czy emocjonalnej oświaty i podobno dobrze wypadam przed kamerami 😉

Historia moich wystąpień w TVN zaczęła się, gdy jacyś dojrzewający chłopcy, za jakąś stodołą, „pokazywali sobie własne szabelki” (to określenie nie moje a kogoś z kuratorium oświaty) i wybuchła miasteczkowa afera. Zaangażowana pani dyrektor szkoły, nauczyciele, psycholog, policja (!) i zrozpaczeni rodzice 11-latka, którzy ze wszystkich sił walczyli o niespełnienie groźby zabrania dziecka do placówki wychowawczej. Redakcja Uwaga! TVN pilnie potrzebowała kogoś, kto nie ulegnie miejscowej atmosferze skandalu i ugasi obyczajowy pożar.

Nagle, w ciągu godziny miałam być gotowa na swój pierwszy występ w telewizji i to na żywo!

Denerwowałam się strasznie, ale dziecko było w potrzebie!

Zmobilizowałam się, pojechałam, skomentowałam. Stacja TVN na tyle przejęła się sytuacją, że… kilka dni później sfinansowała mój powrót w to miejsce i warsztat z rozwoju psychoseksualnego dzieci, dla mieszkańców. Dziecko udało się uchronić przed nadgorliwością dorosłych a ja, mając ważne zadanie do wykonania, ekspresowo pokonałam tremę.  

Reportaż nakręcony już po, tamtej interwencji, znajdziesz tutaj:

Dotychczas współpracowałam z: