Karty do OSOBISTEGO ROZWOJU intymnego

NAMIĘTNIKI, INTYMNIKI, SEKSOWNIKI to proste narzędzie odpowiadające na potrzebę wielu dorosłych Polek i Polaków, którzy chcą odkryć na nowo swoją seksualność, zbudować lub odbudować więź intymną czy wskrzesić ogień prawdziwej namiętności.

Karty te są podpowiedziami, co można zrobić, gdy dojdziesz do wniosku, że już czas zająć się swoją kobiecością/ męskością.

Podpowiadają, jak zadbać o swoje zdrowie i szczęście intymne. Są „ściągami” tematów budujących
i poprawiających więź partnerską i propozycjami zadań urozmaicających współżycie.

Karty te początkowo powstały jako narzędzie wspierające jedynie Klientów gabinetu terapeutycznego Magdaleny Niewęgłowskiej, którzy zadziwiająco często wykazywali się zupełną bezradnością w momencie, gdy okazywało się, że żeby jakikolwiek związek zaistniał, odżył czy przetrwał, to o sferę seksualną po prostu trzeba dbać.

I choć zgadzali się z zaleceniem „muszą Państwo zacząć ze sobą flirtować, rozmawiać, poznawać swoje potrzeby i dodać czegoś nowego do swojego współżycia” to zazwyczaj padały pytania:

 

"Ale o czym mamy rozmawiać?"

"Co mamy konkretnie zrobić?"

"Jak mam odkryć, co mnie kręci?"

Odpowiedzią na te pytania są te karty!

To zbiór pytań, refleksji, „przypominajek”, tematów rozmów i zadań – rozwijających naszą świadomość seksualną!

 

 

Z czasem osoby, które kupiły karty w gabinecie, zaczęły opowiadać o nich swoim siostrom, przyjaciołom, polecać parom w kryzysie…

..i tak marketing szeptany zrobił swoje: z małego, w zasadzie „domowego” nakładu na potrzeby jednego gabinetu, trzeba było dorobić ilość hurtową.
Dzięki temu, Ty też możesz je mieć!

Seks jest WAŻNY!

Seksualność jest wpisana w naszą cielesność i nasze dorosłe życie. Aktywność seksualna powoduje równowagę hormonalną, emocjonalną, obniża stres i wzmacnia odporność. Jest obszarem realizacji naszego prawa do wolności, przyjemności i satysfakcji. Karty Ci o tym przypomną.

Rozwój seksualny gwarantuje RÓWNOWAGĘ

W świecie, w którym prawie wszyscy dbamy o ciągły rozwój intelektualny, zawodowy, finansowy, dbamy o zdrowie i wciąż zdobywamy nowe umiejętności, warto pamiętać o aktualizowaniu bazy danych na temat naszych (i naszej partnerki czy partnera) seksualnych potrzeb i sposobów ich zaspokajania. 

Związek wymaga TROSKI

„I żyli długo i szczęśliwie” - to zakończenie bajek wszyscy znamy, tylko jakoś nikt nigdy nie dopowiada, co zrobili, by tak właśnie było. Terapeuci par wiedzą, że najlepszym spoiwem związku są: codzienne życzliwe gesty, regularny seks i dotyk, intymne rozmowy, wspólne wartości i podobna wizja przyszłości. O tym wszystkim musimy pamiętać a gdy zapomnimy, prędzej czy później przypomni właściwa karta.

Udany seks to LEPSZY ZWIĄZEK

Udany seks w związku to spoiwo. Dzięki wydzielanej w czasie zbliżeń oksytocynie - hormonowi przywiązania, po każdej upojnej nocy, stajemy się sobie bliżsi. Seks buduje nasz wspólny, intymny, wyjątkowy świat, w którym króluje zainteresowanie, czułość, troska o wzajemną przyjemność, a często w efekcie miłość. Karty pobudzają do częstszych przytuleń i zalotów.

Dobry seks wymaga dobrej KOMUNIKACJI

Już na etapie flirtu dobrze jest mieć pewną łatwość komunikowania swoich potrzeb i granic, ale wraz z rozwojem związku umiejętność sprawnego porozumiewania się w kwestiach intymnych nabiera tylko na znaczeniu.
To, co w pierwszej fazie związku robiły feromony i natura, teraz trzeba umiejętnie budować, za pomocą dojrzałego języka erotycznego. Karty sprzyjają pikantnym rozmowom.

Udany seks wymaga KREATYWNOŚCI

Już na etapie flirtu dobrze jest mieć pewną łatwość komunikowania swoich potrzeb i granic, ale wraz z rozwojem związku umiejętność sprawnego porozumiewania się w kwestiach intymnych nabiera tylko na znaczeniu.
To, co w pierwszej fazie związku robiły feromony i natura, teraz trzeba umiejętnie budować, za pomocą dojrzałego języka erotycznego. Karty sprzyjają pikantnym rozmowom.

Co zawierają pudełka kart?

Każde pudełko zawiera 55 kart
z podpowiedziami tematów do sprawdzenia, zadań do wykonania, refleksji lub informacji na temat Twojej seksualności.

Namiętniki

Są dedykowane pracy własnej nad swoją seksualnością, niezależnie od płci, tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej.

Intymniki

Zawierają karty podpowiadające parom (niezależnie od płci i orientacji) tematy do rozmów oraz zadania pogłębiające bliskość, intymność i czułość.

Seksowniki

To głównie propozycje tematów i ćwiczeń sprawdzających Wasze upodobania i granice erotyczne.

Dlaczego powstały te karty?

Cześć! Mam na imię Magda, ale i tak wszyscy nazywają mnie Niebieska, z powodu koloru moich włosów.

Jako Niebieska Sekspertka, psycholog-seksuolog, od ponad dekady roznamiętniam dorosłe Polki i dojrzałych Polaków. 

W moim gabinecie przypominałam kilkudziesięciu osobom tygodniowo, że: se*s jest ważny, o intymność trzeba dbać, bliskość budują (lub mordują) codzienne gesty, mamy prawo do rozkoszy, jesteśmy istotami se*sualnymi itd.

W mojej pracy zawodowej nie było dnia, bym nie spotykała się z pytaniem moich zrezygnowanych Klientów: „zadbać o swoją seksualność albo o naszą intymność, zgoda, ale jak to zrobić?”.

Hurtowo wysyłałam moim podopiecznym ułożone dla nich „e*otyczne zestawy treningowe” – propozycje tematów do rozmów, zadań oraz zabaw solo i w parach. Szybko zauważyłam, które propozycje są najlepsze, bo przynoszą moim Klientom oczekiwane rezultaty w postaci większej samoświadomości e*otycznej, luzu w łóżku, lekkości, swobody w rozmowach intymnych, a w efekcie większej odwagi, przyjemności i satysfakcji seksualnej. Te trafiły ostatecznie do zestawów kart rozwoju intymnego: „Namiętników”, „Intymników” i „Seksowników”.

I dzięki temu, Ty też możesz teraz z nich skorzystać!

 

Dobry se*s to wolność, przyjemność, ekscytacja i satysfakcja!
Trzeba tylko sobie na to pozwolić.


Masz w sobie gotowość, żeby wziąć odpowiedzialność za jakość swojego życia intymnego?

Podejmiesz wyzwanie roznamiętniające?

Nowocześni ludzie wiedzą, że poza rozwojem osobistym, zawodowym, finansowym, potrzebujemy też rozwoju związkowego, intymnego i seksualnego. Rośnie grono osób, pragnących wydobyć się z okowów starych przekonań i tematów tabu. Dołącz do nas!

Zamów wybrane karty teraz, by jak najszybciej zacząć budować swoją fascynującą historię erotyczną. Leć ku ciekawym eksperymentom i niepokornym odkryciom seksualnym.

Dołącz do grona osób świadomych swej dorosłości i seksualności!

 • Jesteś singlem lub singielką
 • Jesteś w związku, ale to Ty jesteś tą „mniej otwartą” połówką
 • Nie masz żadnego lub małe doświadczenie seksualne
 • Miałeś_aś długą przerwę w relacjach intymnych
 • Chcesz na nowo złapać kontakt ze swoim ciałem
 • Potrzebujesz przełamać wstyd i tabu związane z seksualnością
 • Chcesz nabrać odwagi erotycznej
 • Szukasz osobistego prezentu dla nieśmiałej siostry czy przyjaciela
 • Jesteś w świeżym związku
 • Jesteś w długoletnim związku, ale potrzebujecie go „odświeżyć”
 • Jesteście w kryzysie partnerskim lub niedawno go przeszliście
 • Wiecie, że warto rozmawiać, ale potrzebujecie do tego impulsu
 • Szukacie tematów do zbliżających dyskusji
 • Potrzebujecie przypomnień i zachęt do czułych gestów
 • Potrzebujecie zbudować intymność Waszego związku
 • Szukasz niebanalnego dodatku do prezentu ślubnego
 • Jesteś w związku lub relacji erotycznej
 • Przerobiliście Intymniki i chcecie więcej i ciut ostrzej
 • Chcesz zaskoczyć partnerkę_a czymś nowym w łóżku
 • Potrzebujecie dodać ognia Waszym igraszkom
 • Szukacie podpowiedzi tematów podniecających rozmów
 • Skończyły Wam się kreatywne pomysły na grę miłosną
 • Lubicie rozwijać swoje ars amandi- nie lubicie rutyny
 • Szukasz pomysłu na nieoczywisty prezent na panieńskie lub kawalerskie
×

Koszyk