Cennik

Uwaga! Wszystkie ceny obowiązują do 31.12.2021 roku!

Ceny szkoleń, wykładów, wystąpień znajdziesz w zakładce SZKOLENIA

UsługaCenaMój komentarz
Pierwsza konsultacja (gabinet/online)200złW czasie pierwszego spotkania rozpoznaję problem klienta i sprawdzamy, czy umiem ten problem rozwiązać. Nawiązujemy relację, staram się poznać potencjalnego klienta i sama daję się poznać. Ustalamy cele, czas, częstotliwość i najkorzystniejszą metodę współpracy (terapia, wsparcie, psychoedukacja, trening umiejętności społecznych lub trening mentalny)
Kolejne spotkanie indywidualne (w gabinecie)150złTo realizacja ustaleń z pierwszego spotkania. Czasami zdarza się, że w trakcie pracy istnieje konieczność zmiany metod pomocowych (np. z treningu na terapię czy wsparcie), dlatego cena u mnie nie zależy od stosowanych narzędzi, tylko ilości osób w gabinecie, na których się koncentruję. W tym wypadku przez godzinę na jednej 😊
Kolejne spotkanie (online)120złCena jest niezależna od tego, ile osób znajduje się po drugiej stronie monitora ani w jakim zakątku świata klient przebywa. Ze względu na opłaty związane z transferem pieniędzy i przewalutowaniem, istnieje możliwość zapłaty za kolejne spotkania przez klienta z zagranicy zbiorczo, pod koniec miesiąca.
Kolejna wizyta par200złNooo wiadomo- dwoje ludzi „ na kozetce”, to pięć razy więcej napięć, cztery razy więcej oczekiwań i 2 razy więcej uwagi z mojej strony. Serio, cena zawiera opłatę na środki uspokajające dla mnie 😉
Opłata za opuszczone spotkanie100złBo ja tam siedzę i czekam… Ania pilnuje wpłaty za, nieodwołaną 24 godziny przed, sesją i jeśli nie wpłynie ona na konto to pobiera ją przed rozpoczęciem następnego spotkania. Uwaga!!! W dobie pandemii, w przypadku niepokojących objawów covidowych zalecam zamianę spotkania z gabinetowego na online lub jednak odwoływanie spotkań (w przypadku uwiarygodnienia choroby opłata nie będzie naliczana).
Opłata za zaświadczenie100złZa każde zaświadczenie do szkoły, pracy, sądu itd. Opłata za zaświadczenie musi nastąpić w gabinecie lub na konto przed przekazaniem zaświadczenia!
Opłata za opinię250złNapisanie całościowej opinii, wymaga zebrania danych, usystematyzowania ich, opisania wyników obserwacji, analizy treści rozmów, wątków życiorysu, hipotez diagnostycznych, wniosków ze współpracy oraz dalszych zaleceń. Przeciętnie 4- 5 godzin pisania. Serio, jest co robić! (Opłata za opinię musi wpłynąć przed wręczeniem lub wysłaniem dokumentu.)
Opłata za sesje sponsorowane120złJeśli możesz i chcesz ułatwić komuś niezamożnemu powrót do psychicznej równowagi i wierzysz, że sensownie wykorzystam Twoje pieniądze na udzielenie komuś wartościowej pomocy, to przeczytaj o warunkach współpracy TUTAJ - https://pomagam.pl/ympc89